هواکش صنعتی| قیمت هواکش | هواکش

 

هواکش صنعتی 

هواکش برای حفظ تهویه پایه، ایجاد محیط زیست سالم و دلپذیر و آب و هوای داخلی مناسب با سلامتی انسان طراحی شده است.هواکش در صنایع مختلف مانند پزشکی، حمل و نقل، ساختمان سازی و . کاربرد دارند.

هواکش صنعتی چیست؟

هواکش صنعتی سیستم مکانیکی در یک ساختمان است که "هوای تازه" را در فضای باز ایجاد می کند و "هوا" آلوده را از بین می برد. در محل کار، تهویه برای کنترل آلودگی هوا استفاده می شود. معمولا برای حذف آلاینده ها از جمله بخارات، گرد و غبار و بخار استفاده می شود تا محیط کار سالم و ایمن را فراهم کند. تهویه می تواند به  وسیله ای طبیعی (به عنوان مثال باز کردن یک پنجره) یا وسیله مکانیکی (به عنوان مثال، فن یا دمنده) انجام شود.یک سیستم هواکش صنعتی متشکل از دو بخش مرکزی است : سیستم تهویه هوا و یک سیستم خروجی. سیستم هواکش صنعتی شامل ورودی هوا، تجهیزات فیلتراسیون هوا، تجهیزات گرمایش و سرمایش، فن ها، دودکش ها و توزیع هوا است. 

سیستم های صنعتی طراحی شده اند تا مقدار خاصی از هوا را با یک سرعت خاص (سرعت) حرکت دهند، که منجر به حذف (یا "اگزوز") آلاینده های نامطلوب می شود. در حالی که سیستم های تهویه مطابق با همان اصول اساسی هستند، هر سیستم به طور خاص طراحی شده است تا با نوع کار و سرعت انتشار آلودگی در آن محل کار مطابقت داشته باشد.

هدف استفاده از هواکش  چیست؟

چهار هدف از تهویه وجود دارد:

 ارائه  مداوم و تازه هوای تازه از یک منبع مستمر .

  حفظ درجه حرارت و رطوبت محیط.

 رفع احتمالی آتش سوزی یا انفجار و کاهش خطرات بالقوه آتش سوزی یا انفجار. 

حذف یا رقیق کردن آلاینده های هوا. 

چرا یک سیستم هواکش صنعتی وجود دارد؟

تهویه یک کنترل مهندسی محسوب می شود. تهویه یک کنترل مهندسی برای حذف یا کنترل آلاینده های آزاد شده در محيط های کاری و داخل هر محيطی که امکان آلوده شدن دارد است. این یکی از روش های ترجیحی برای کنترل کارکنان که  در معرض آلودگی هوا هستند می باشد. راه های دیگری برای کنترل آلاینده ها عبارتند از: استفاده از مواد شیمیایی خطرناک و سمی، تغییر فرآیند یا تغییر کار. این روش ها با خطرات بسیاری همراه است و به طور معمول کارفرمایان ترجیح می دهند از هواکش های صنعتی استفاده کنند.

بخش های مختلف هواکش صنعتی چیست؟

 سیستم ها از بسیاری از قطعات تشکیل شده اند که عبارتند از: ناحیه "ورودی هوا" مانند هود ، محفظه، کانال ها برای حرکت هوا از یک منطقه به دیگری، دستگاه تمیز کننده هوا، و فن (ها) برای بیرون آوردن هوای آلوده به محیط 

محدودیت های استفاده از هواکش صنعتی:

آلاینده ها را به طور کامل حذف نمی کند. 

نمی توان برای مواد شیمیایی بسیار سمی استفاده کرد.

برای گرد و غبار و آلودگی های فی مؤثر نیست.

چگونه می توانم بدانم کدام سیستم تهویه مناسب برای محل کار من است؟

تمام سیستم های تهویه صنعتی طوری  طراحی شده اند، که بتوانند به طور صحیح  و در طول درازمدت استفاده شوند. و باید بتوانند حفاظت و ایمنی را برای  کارگران در طولانی مدت  تامین نمایند. و با مطالعه بروشورها و مقالات مربوط به انواع هواکش ها می توانید هواکش مناسب محیط خود را انتخاب کنید. 

قیمت هواکش صنعتی:

قیمت هواکش صنعتی با توجه به کیفیت ، کاربرد، طراحی ، برند و سایر ویژگی ها و مشخصات متفاوت می باشد. شرکت مکش و دهش ارائه کننده انواع هواکش ها با بهترین قیمت در بازار است.

منبع1

 


هواکش صنعتی | هواکش صنعتی رادیال | هواکش صنعتی آکسیال هواکش ,صنعتی ,سیستم ,تهویه ,استفاده ,آلاینده ,هواکش صنعتی ,سیستم هواکش ,برای کنترل ,مواد شیمیایی ,قیمت هواکش ,سیستم هواکش صنعتی ,هواکش صنعتی چیس

مشخصات

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خندانده طنزستان | سایت خبری سرگرمی و تفریحی دانلود آهنگ جدید | بیا تو موزیک | MyBiaToMusic | Bia2Music سئوکار خارجی تحقیق,مقاله,پروژه,پرسشنامه,جزوه,حل تمرین پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان دنیای مدرن دانلود سی ان سی آموز باتو چت درس آزاد چهارم ابتدایی درباره شب یلدا اهنگ توی این دنیای بی رحم دانلود تلگرام طلایی بدون برای اندروید2.3.6 دانلود اهنگ عربی من العصر والمغرب مرت لمت خیاله واسم خبر اوردن رخت عروسی دانلود رمان لادن آیا قرص مجسترول برای کیست تخمدان تنظیم کاربرد دارد انشا درباره بوي خاك بس از بارش باران انشا كلاس هشتم ص 62 کتاب جویا مجد هفتم متوسطه خلاصه آوازای برای وطن