هواکش سانتریفوژ | قیمت هواکش سانتریفوژ | هواکش

 

هواکش سانتریفوژ:

هواکش سانتریفوژ شامل یک پروانه در یک پوشش است. هوا وارد پروانه ای در جهت محوری می شود و در قسمت بیرونی پروانه تخلیه می شود. جریان هوا در امتداد جهت گریز از مرکز (یا جهت شعاعی) حرکت می کند. گاهی طرفداران هواکش سانتریفوژ ( هواکش گریز از مرکز)، طرفدار جریان شعاعی هستند. فن های سانتریفیوژ قادر به ایجاد فشار نسبتا بالا هستند. آنها برای برنامه های کاربردی با فشار بالا مناسب بوده در مقایسه با انواع دیگر طرفداران بیشتری دارند. به طور کلی هواکش سانتریفوژ دارای سه نوع تیغه: تیغه رو به جلو، تیغه عقب و تیغه شعاعی است.

در طول 20 سال گذشته، طرفداران هواکش سانتریفوژ با تیغه های منحنی عقب، برای انتقال هوا، شایع تر شده است. آنها به طور معمول برای کار مشابه دارای سایز بزرگتر بوده و به دلیل هزینه ساخت  کمی گران تر هستند. علیرغم بالاتر بودن هزینه، آن ها برای بارگیری هوا بسیار محبوب هستند، زیرا کارایی آنها بالاتر از هواکش سانتریفوژ منحنی جلو است. هواکش سانتریفیوژ با تیغه های منحنی جلو همیشه نیاز به یک اسکرول مسطح دارد. ویژگی های هواکش سانتریفوژ منحنی جلو یک سطح سر و صدای کم، جریان هوا نسبتا کوچک با افزایش بالا در فشار استاتیک و صرفه جویی در فضای نصب است.

فن های سانتریفوژ را می توان به ضخامت های مختلف پوشش و با انواع مختلف ساخت و ساز و سایز با توجه به نوع کاربرد استفاده کرد. برای اطمینان از این که خریدار فرم مناسب هواکش سانتریفوژ را انتخاب کند و به او  این اطمینان را دهد که هواکش از کیفیت مناسب برخوردار است توجه به  استاندارد ISO 13349 هنگام خرید  است.

کاربرد هواکش سانتریفوژ:

آنها اغلب برای تصفیه جریان هوای آلوده (رطوبت بالا و حاوی ذرات)، در صنایع حمل و نقل و در سیستم های دمای بالا استفاده می شود. هواکش های سانتریفوژ می توانند در اندازه های کوچک یا بزرگ باشند و با موتورهای با توان زیر 0.125 کیلو وات و یا با موتورهای قوی تر با توان صدها کیلووات تولید شوند. 

فن های سانتریفوژ برای  هدف خاصی  ساخته شده و دارای یک موقعیت ثابت برای  خروج هوا  هستند. آنها معمولا از سازه های جوش داده شده با ورق فولاد ساخته شده  و  پروانه به کار برده شده در آن می تواند دارای قطری بیش از  1000 میلی متر باشد.

قیمت هواکش سانتریفوژ باتوجه به نوع ، کیفیت، برند، طراحی و . متفاوت می باشد. شما می توانید هواکش سانتریفوژ را از شرکت معتبر مکش و دهش با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید.

منبع1هواکش صنعتی | هواکش صنعتی رادیال | هواکش صنعتی آکسیال هواکش ,سانتریفوژ ,تیغه ,دارای ,جریان ,پروانه ,هواکش سانتریفوژ ,هواکش صنعتی ,هستند آنها ,سانتریفوژ منحنی

مشخصات

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بست هاوس موزیک باشگاه سایبری مکانی برای آموزش تمامی مباحث رایانه ای محصولات فرهنگی نوین پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان گروه دکوراسیون داخلی آترینا چوب mkzm1383.rozblog.com سایت شارژ رایگان خشکه گلدچی شعر کشورم ستاره بارون رهبرم چراغ روشن دانلود آهنگ لعنت به عکسی که دوتاتون توش میخندین برداشت خودرا از چو خواهی که نامت نماند نهانمکن نام نیک بزرگان نهان دریک بند بنویسید آهنگ رفتی بی تو شبم تاره دیگه از فرحناز ایتا اندروید پازین زندگی علامه حلی چطور بوده آهنگ چرا سیلو تماشا میکنی یار دانلود اهنگ عرق توی چهار لیتری اهنگ گیدیوروم کوحایلا اوزریمده دانلود آهنگ کم آوردم دوباره بغضم آمون نداره اپارات